Kilka słów o mnie

Krzysztof Małyska, dzień dobry :) Dzień dobry, nazywam się Krzysztof Małyska.

Tworzenie wizerunku
Moja praca polega między innymi na tworzeniu dobrego wizerunku osoby lub organizacji. Czasem również gaszę pożary wizerunkowe lub minimalizuję ich skutki. I nie chodzi tutaj o wyręczanie lub podważanie rzeczników prasowych, specjalistów ds. PR, bądź innych tego typu osób. Mam na myśli świeże, a przede wszystkim obiektywne i pozbawione pracowniczej emocji spojrzenie na problem.

Szkolenia, wykłady
Wystąpienia publiczne, zachowanie przed publicznością, radzenie sobie ze stresem w studiu telewizyjnym lub radiowym, problemy w komunikowaniu się, podstawy propagandy. To tylko niektóre z tematów, jakie pojawiają się podczas moich szkoleń.

Z mojej pomocy korzystają m.in. menadżerowie, samorządowcy i politycy (w tym posłowie i senatorowie, sekretarze stanu w ministerstwach), sędziowie, uczniowie, studenci, nauczyciele, rzecznicy prasowi, propagandyści.
  • Chcesz, abym poprowadził wykład lub szkolenie? Daj mi znać.

Mentoring
Tak jak napisałem na początku - nie wchodzę w kompetencje pracowników i zespołów. Można mieć najlepszy i świetnie zgrany zespół, ale czasem potrzebne jest bezemocjonalne, a więc obiektywne spojrzenie na planowane lub już istniejące działania. Tutaj wchodzi w grę tzw. mentoring wizerunkowy, a więc regularne spotkania, podczas których omawiamy i nadajemy odpowiedni kształt działaniom wizerunkowym.

Dyskrecja
Moja pracy polega w głównej mierze na dyskrecji. Niewiele osób chce się chwalić tym, że ma kogoś do pomocy. Ba, sytuacje często wymagają, aby wszelkie działania, w które jestem zaangażowany, nigdy nie ujrzały światła dziennego. Zwłaszcza wtedy, gdy np. dana osoba przygotowuje się do startu w wyborach, przesłuchania przed komisją śledczą, bądź wystąpieniem przez innym "wrażliwym wizerunkowo" gremium.
Dyskrecja to podstawa mojej pracy.

Prywatnie
Mąż, ojciec i przyjaciel. Oddany bezgranicznie i bezwarunkowo. Cenię szczerość i lojalność. Interesuję się psychologią, propagandą i wywieraniem wpływu na ludzi.