Wystąpienia publiczne - szkolenie dla Centrum Kultury w Piasecznie

Zapraszam wszystkie chętne osoby na bezpłatne szkolenia z wystąpień publicznych.

  

Dla kogo jest szkolenie? - DLA KAŻDEGO Niezależnie od tego kim jesteś i do czego potrzebujesz tego szkolenia. Występujesz w pracy, przed rodziną, bądź wśród znajomych? A może chcesz nabyć większej pewności siebie w tym zakresie? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Ile trwa szkolenie? - 1 GODZINĘ x 8 spotkań Spotykamy się w każdy wtorek o 19:00 na Dworcu Kultura w Piasecznie przy ul. Dworcowej 9. Daty spotkań: - 18 kwietnia - 25 kwietnia - 9 maja - 16 maja - 23 maja - 30 maja - 6 czerwca - 13 czerwca

Jak się zapisać? - KONTAKTUJĄC SIĘ Z DWORCEM KULTURA W PIASECZNIE Link do najbliższej serii spotkań (Facebook): szkolenie Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Co jest podstawą szkolenia? - 10 PRZYKAZAŃ WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH Opracowałem 10 przykazań wystąpień publicznych, aby łatwiej można było przyswoić sobie nie tylko wiedzę, ale i umiejętności. Są one publicznie dostępne i każdy z nich może korzystać. Na szkoleniu zwracam uwagę na to, co jest ważne, a czego trenując w domu można nie zauważyć. Dla potrzeb samego szkolenia sam program jest dostosowany pod kątem tygodniowych spotkań i każda osoba otrzyma taki pierwszego dnia jako link do dokumentu online.

Jakie są metody pracy? - DOPASOWANE, CHOĆ RÓŻNE Przede wszystkim stawiam na praktykę. I jej jest zdecydowanie najwięcej, choć zawsze zaczynam od teorii. Podstawa mu być. :) Tak więc na szkoleniu znajdziesz: - ćwiczenia praktyczne - ćwiczenia relaksacyjne - odgrywanie scenek - dyskusje